İptal İade ve Değişiklik Süreçleri

İPTAL İADE VE DEĞİŞİKLİK SÜREÇLERİ

 

Rezervasyon İptal veya Değişikliği

Ön ödemeli rezervasyonlarda araç teslimine 4 saat kalan süre boyunca yapılan iptallerde kiralama ücretinden %30 kesinti yapılarak ücretiniz tarafınıza iade edilecektir.

Ön ödemeli rezervasyonlarda araç teslimine 4 saat kalan süre sonrasında yapılan iptallerde kiralama ücreti iade edilemez.

Rezervasyonda belirtilen teslim alma saatinde aracın teslim alınmaması durumunda, rezervasyondan 1 saat sonra hiçbir gruptan araç garanti edilemeyecektir. Ayrıca rezervasyonunuz 3 saatin sonunda iptal olacaktır. Bu Şartlar şube kapanış saatini aşan kiralamalar için geçerli değildir.

Rezervasyon değişikliği yapılması durumu ancak mevcut rezervasyonun iptal edilip yeni bir rezervasyon yapılması ile gerçekleşmektedir. İptal şartları yukarıda belirtildiği üzeredir.
Yeni rezervasyonunuzda güncel fiyatlar geçerli olacaktır.

 


Kiralama Geç İade

Araç kontratında belirtilen iade saatinden daha sonra yapılacak teslimlerde 1 saate kadar olan gecikmeler için önceden haber verilip tarafımızdan onaylandığında ek ücret alınmaz. 1 saat veya daha üstü gecikmelerde her gecikilen saat için saat başına günlük kiralama ücretinin 1/4 ü kadar ek ücret tahsil edilir. 4 saat ve üzeri gecikmelerde ekstra gün ücreti tahsil edilir. Geç iade koşulları şube kapanış saatinden sonrası için geçerli değildir.

Kiralayan haber vermeksizin aracı geç iade edemez ve ilgili ofisin onayı olmadan kira süresini uzatamaz. Barla Rent A Car aracı bir sonraki rezervasyona hazır etmesi gerektiği durumlarda kira uzatmayı onaylamama hakkını saklı tutar.


Kiralama Erken İade

 

Kiralama kontratında yazılı dönüş/iade saatinden erken dönen kiralık araçlarda ücret iadesi yapılmaz.

Yardımamı ihtiyacınız var?

Lütfen bize yazın destek@barlarentacar.com

Geçmişten gelen tecrübemizle, memnuniyetinize yönelik sektörel eksiklikleri sağlamak ve sizin uğraşmanız gerecek bir çok konuda size kolaylıklar sunmak adına çeşitli ürün ve hizmetler sunuyoruz.

© 2022-2024 Tüm Hakları Taşdemir Holding Firmasına Aittir.